Boek Nu

LMV3230 Le Marche - Pesaro Urbino - Fano

  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 26
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 36
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 29
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 30
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 27
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 34
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 28
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 31
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 32
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 33
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 35
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 39
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 37
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 38
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 1
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 9
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 12
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 13
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 15
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 17
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 18
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 19
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 20
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 21
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 22
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 23
  • Luxe Villa 6km Van Zee Fano Le Marche 24
Vrijstaand vakantiehuis
4 Slaapkamers
3 Badkamers
8 Gasten
Internet
Airconditioning

Luxe villa op 6 km van zee bij Fano

Deze met veel luxe ingerichte villa LMV3230 ligt in Le Marche op slechts 6 km van de stranden en zee, vlakbij de bijzondere kustplaats Fano. De villa ligt op een unieke rustige locatie, maar toch is alles op minder als een paar kilometer afstand te bereiken. Zoals bijvoorbeeld het grote Centro Commerciale en een Outlet van de grote kledingmerken. De woning is omgeven door een omheinde goede verzorgde groene tuin, waar vandaan je uitzichten hebt op de groene golvende heuvels van Le Marche. In de tuin ligt het grote bijzondere infinity zwembad met een Hydro massage gedeelte. Het zwembad meet 12x7m en is van 1.20m tot 2.40m diep.

Bij binnenkomst staat u meteen in de ruime living met comfortabele loungemeubelen bij de grote flatscreen tv en de open haard. In het eetkamergedeelte staat de grote eethoek. Maar in de ruime moderne keuken staat ook een eethoek, heerlijk om bijvoorbeeld even een ontbijtje te doen. Er is bijzonder veel bergruimte in de grote kasten. Deze keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser en een grote Amerikaanse koelkast met een ijsblokjesmaker. Vanuit de keuken en de living kunt u meteen naar het grote terras om heerlijk buiten te kunnen eten. Op deze verdieping is verder nog te vinden een slaapkamer met 2 Franse bedden en een separaat toilet.
Een verdieping lager vindt u een slaapkamer met een badkamer ensuite welke voorzien is van een douche, jacuzzi en sauna. Verder nog een slaapkamer met een 2-persoonsbed en een slaapkamer met 2 Franse bedden. Op deze verdieping bevindt zich nog een badkamer met een Hydro massage douche.

Kortom: Een bijzondere villa op een bijzonder plek.

Regio

Pesaro en Senigallia

De woning ligt op 6 km van de Adriatische stranden vlakbij de oude kustplaats Fano. Fano is om diverse redenen bijzonder, een daarvan is dat het een omheinde binnenstad heeft en daardoor auto vrij. Hier kunt u heerlijk winkelen en terrasjes pikken. De grote markt is op zaterdag. Het heeft een klein maar zeer knusse boulevard waar u alle strand en watervertier kunt vinden. Vooral niet vergeten in een van de geweldige visrestaurantjes te gaan eten.
Op een paar kilometer van de woning ligt een Centro Commerciale met daarin alle gewenste winkels van supermarkten tot kledingzaken. 
Doordat de woning zo centraal ligt is het heel erg gemakkelijk om uitstapjes te doen in de omgeving zoals bv naar:
San Leo
San Marino
Urbino
Het natuurpark Monte Conero
De kuestplaatsen Pesaro en Senigallia
De grotten van Frasassi  en nog veel meer.

Voorzieningen

  • Afwasmachine
  • Airconditioning
  • Barbecue
  • Espressomachine
  • Internet
  • Kinderbedje
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Televisie
  • Wasmachine
  • Zwembad
  • Waterkoker
  • Sauna
  • Jacuzzi binnen
  • Haardroger
  • Babybedje op aanvraag bij boeking
  • Strijkijzer en plank
  • Huisdieren alleen in overleg vooraf toegestaan
  • Vloerverwarming
  • Toaster
  • Ventilatoren
  • Tafel voetbal
  • Tafel tennis
  • Stereo
  • Oven
  • Amerikaanse koelkast met ijsblokjesmaker
  • Muskietnetten
  • Kennel voor huisdier
  • Terrein compleet omheind
  • Aankomstdag 25-5 tot 6-9 is zaterdag
  • Min verblijf is 7 nachten van 8-6 tot 6-9
  • Zwembad open ongeveer eind april tot eind sept
  • Late aankomst na 20.00 uur alleen na overleg en betaling € 30,00

Inbegrepen

  • Bedlinnen en handdoeken
  • Eindschoonmaak
  • Verbruik van gas, water en elektriciteit

Afstanden

  • Dorp 4.00 km
  • Kust 6.00 km
  • Restaurants 2.00 km
  • Vliegveld 60.00 km
  • Winkels 1.00 km
  • Ziekenhuis 4.00 km

Ligging

Beoordelingen

  • Er is nog geen beoordeling van deze woning