Boek Nu

LMV3320 Le Marche - Pesaro Urbino - Marotta

  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 12
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 1
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 10
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 14
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 2
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 5
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 3
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 4
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 8
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 16
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 7
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 9
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 6
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 11
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 13
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 15
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 17
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 18
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 19
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 20
  • Marotta Le Marche Villa Zwembad 10 Min Van Zee 21
Vrijstaand vakantiehuis
5 Slaapkamers
2 Badkamers
11 Gasten
Internet

Le Marche, Marotta, villa met zwembad vlakbij zee

Deze villa ligt op slechts 10 autominuten van de Adriatische stranden en heeft een waanzinnig uitzicht op de groene heuvelachtige omgeving. U zit hier vlakbij het strand, maar ook het dorp met alle faciliteiten ligt op slechts een paar kilometer en er zijn tevens vele bezienswaardigheden in de omgeving. Om de woning ligt een mooi verzorgde tuin met daarin een zwembad van 10x4m en 1.10m tot 1.50m diep. Bij het zwembad en onder het grote overdekte terras vindt u heerlijke zonnebedden en andere buitenmeubelen. Echt een heerlijke plek om te relaxen en van de zon te genieten.

De woning biedt in totaal 5 slaapkamers voor 11 personen. De slaapkamers liggen allemaal op de 1e verdieping. Er zijn 3 slaapkamers met een 2-persoonsbeds, waarvan eentje nog een vide heeft met een 1-persoonsbed. Verder nog 2 slaapkamers met ieder twee 1-persoonsbedden. Er is een badkamer met douche op de begane grond en een badkamer met douche op de 1e verdieping.
Op de begane grond vindt u de salon waar ook een biljarttafel staat. Naast de salon is de eetkamer met een eettafel die geschikt is voor een grote groep. Daarnaast ligt de keuken die een beetje retro inrichting heeft met een professionele roestvrijstalen aanrechtblok en verder o.a. een vaatwasser. Buiten meteen aan het huis vast vindt u een fijn overdekt terras, heerlijk om uw maaltijden in de schaduw te nuttigen.

Een aanrader, deze ruime vakantiewoning vlakbij zee!

Regio

Het Natuurpark de Monte Conero

Het vakantiehuis ligt op maar een paar kilometer van de Adriatische kust bij Marotta. Uw booschappen kunt u doen in San Costanza of in Frontone, een van de vele oude kasteeldorpjes in de omgeving. Wij raden u zeker te gaan naar een van deze kustplaatsen, die ieder om iets anders zeer de moeite waard zijn: Senigallia, leuke binnenstad met fort en vele kleine winkeltjes; Fano, autoloze binnenstad met oude ommuring en Pesaro, welke wer wat groter is.
U mag ook zeker niet vergeten het natuurpark bij Ancona, de Monte Conero. te bezoeken. Prachtige witte krijtrotsen en kleine baaitjes met azuurblauw water.
Heel wat anders zijn de grotten van Frasassi, deze zijn zo groot dat de Dom van Milaan er in zouden passen.

Voorzieningen

  • Afwasmachine
  • Barbecue
  • Espressomachine
  • Horren
  • huisdier toegestaan
  • Internet
  • Kinderbedje
  • Kinderstoel
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Televisie
  • Verwarmd zwembad
  • Wasmachine
  • Zwembad
  • Zonnebedden
  • Parasols
  • Buiten tafels en stoelen
  • Overdekt terras
  • Parkeren op terrein
  • Tafelvoetbal
  • Biljart tafel
  • Haardroger
  • Babybedje op aanvraag
  • Kinderstoel op aanvraag
  • Verwarming tegen betaling
  • Toaster
  • Koel-vriezer
  • Waterkoker
  • Mixer
  • Strijkijzer met plank
  • Min verblijf 25-05 tot 28-09 is 7 nachten
  • Aankomstdag is zaterdag van 25-05 tot 28-09
  • Zwembad open 04-05 tot 28-09
  • Late aankomst tegen betaling
  • Huisdieren niet toegestaan

Inbegrepen

  • Bedlinnen en handdoeken
  • Eindschoonmaak
  • Verbruik van gas, water en elektriciteit

Afstanden

  • Dorp 4.00 km
  • Kust 8.00 km
  • Restaurants 4.00 km
  • Vliegveld 60.00 km
  • Winkels 4.00 km
  • Ziekenhuis 15.00 km

Ligging

Beoordelingen

  • Er is nog geen beoordeling van deze woning