Boek Nu

LMV2530 Le Marche - Pesaro Urbino - Marotta

  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 3
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 2
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 18
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 13
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 9
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 6
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 8
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 17
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 5
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 20
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 11
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 27
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 31
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 35
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 49
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 57
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 34
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 54
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 26
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 28
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 32
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 33
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 36
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 37
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 41
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 39
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 42
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 59
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 58
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 56
  • Villa Bij Zee Zwembad Le Marche 53
Vrijstaand vakantiehuis
5 Slaapkamers
4 Badkamers
8 Gasten
Internet

Zeer luxe villa op slechts 4 km van de stranden

Deze superluxe design villa ligt op slechts 4 km van de Adriatsche zee en stranden, in een klein rustig villaparkje. Bijzonder geschikt voor de strandliefhebbers, want met minder als 10 min sta je op de ellenlange stranden van Marotta, of op de leuke boulevard langs het strand van Fano. Dit is een historische kustplaats met een ommuurde binnenstad.  De villa is compleet omheind, zodat men voldoende privacy hebt. Op het terrein waar de villa staat vindt u een mooi zwembad van 6 bij 8 meter, die u deelt met een paar andere woningen. Omdat de villa vlakbij het strand ligt worden u ook standaard een parasol en 2 ligbedjes op het strand aangeboden. Vanuit de woning heb je een prachtig uitzicht op zee!

Door de ligging van de woning is verdeeld in 3 verdiepingen die je met een luxe lift kan bereiken. Vanuit de tuin betreedt je de "laagste" verdieping. Hier is de enorme keuken, helemaal design en met een groot kookeiland. Het hoeft geen betoog dat je hier alle mogelijke moderne apparaten vindt. De grote eetkamer heeft ook prachtige design tafels en stoelen. Op deze verdieping nog een slaapkamer met een 2-persoonsbed en een slaapkamer met 2 enkele bedden. De badkamer heeft een hele grote douche voor 2 personen en ook alles hier weer in design. De wasruimte met wasmachine enzo vindt u hier ook.

Een verdieping hoger is de mooie woonkamer met uitzicht op de zee. De woonkamer is ingericht met prachtige designmeubelen. De badkamer heeft een bad.

Tenslotte op de volgende verdieping een slaapkamer met 2-persoonsbed en een badkamer met douche ensuite. Nog 2 slaapkamers met ieder 1 enkel bed. De badkamer heeft een douche. 

Regio

De stranden van Marotta en Fano, Le Marche

De villa ligt niet ver van de stranden van Marotta en van Fano. De boulevard is echt heel leuk hier en de binnenstad die compleet ommuurd is moet je zeker bezoeken. De andere kant op ligt Senigallia ook weer een oude plaats aan de haven met een mooie rocca in de oude binnenstad en een grote weekmarkt op donderdag. door de centrale ligging kan je gemakkelijk overal uitjes naar toe maken, zoals naar Urbino, San Marino of Ancona.

Voorzieningen

  • Afwasmachine
  • Barbecue
  • DVD
  • Internet
  • Kinderbedje
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Televisie
  • Wasmachine
  • Zwembad
  • Omheinde tuin
  • Strijkijzer en plank in aparte wasruimte
  • Koel-vriezer
  • Babybedje op aanvraag bij boeking
  • Parasol en 2 ligbedjes bij strandtent
  • Oven
  • Haardroger
  • Gedeeltelijk overdekt terras
  • Zwembad geopend van juni tot 15 september
  • Geen huisdieren toegestaan
  • Verwarming aanwezig
  • Aankomstdag hoogseizoen is zaterdag
  • Andere periodes in overleg
  • Min verblijf hoogsseizoen 7 nachten
  • Andere periodes in overleg
  • Late aankomst na 20.00 uur alleen na overleg en betaling € 30,00

Inbegrepen

  • Bedlinnen en handdoeken
  • Eindschoonmaak
  • Verbruik van gas, water en elektriciteit

Afstanden

  • Dorp 4.00 km
  • Kust 4.00 km
  • Restaurants 4.00 km
  • Vliegveld 50.00 km
  • Winkels 4.00 km
  • Ziekenhuis 4.00 km

Ligging

Beoordelingen

  • super plek, zeker aan te raden in Le Marche

    Fantastisch mooi ingericht huis op een heerlijke locatie in de Marche, zeer vriendelijke eigenaren die ons af en toe verrasten met heerlijkheden. Zeer schoon, van alle comfort voorzien, kortom een ideale locatie om te verblijven en steden in de omgeving te gaan bezoeken.
    LMV2530

    Algemene Indruk       5/5
    Prijs/Kwaliteit Verhouding       4/5
    Ligging       5/5
    Inrichting       5/5
    Hygiene       5/5
    Kindvriendelijkheid       5/5

    Dhr. Hans de Schipper - Aug 2016